více aktivit, středně aktivit, méně aktivit
TIP: Data lze seřadit kliknutím na název aktivity
Návrhy zákonů (hlavní autor)
|
Návrhy zákonů
|
Ústní interpelace
|
Písemné interpelace
| |
---|---|---|---|---|
Adam Petr
Nezařazení Jihomoravský | 1 | 18 | 2 | 0 |
Adam Vojtěch
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Jihomoravský | 0 | 4 | 6 | 0 |
Adamec Ivan
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Královéhradecký | 0 | 10 | 14 | 2 |
Adámek František
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Hlavní město Praha | 3 | 7 | 1 | 0 |
Adamová Markéta
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Hlavní město Praha | 1 | 19 | 31 | 0 |
Andrle Sylor Augustin Karel
Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice Pardubický | 1 | 33 | 4 | 0 |
Antonín Pavel
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Vysočina | 0 | 4 | 0 | 0 |
Aulická Jírovcová Hana
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Ústecký | 0 | 6 | 6 | 0 |
Babiš Andrej
Poslanecký klub ANO 2011 Hlavní město Praha | 60 | 66 | 0 | 0 |
Babiš Miloš
Poslanecký klub ANO 2011 Středočeský | 0 | 11 | 0 | 0 |
Balaštíková Margita
Poslanecký klub ANO 2011 Zlínský | 1 | 9 | 2 | 0 |
Bartošek Jan
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Jihočeský | 0 | 12 | 0 | 0 |
Bebarová Rujbrová Zuzka
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Jihomoravský | 3 | 10 | 1 | 0 |
Běhounek Jiří
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Vysočina | 0 | 7 | 0 | 0 |
Bělobrádek Pavel
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Královéhradecký | 1 | 9 | 0 | 0 |
Benda Marek
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Hlavní město Praha | 0 | 14 | 10 | 0 |
Bendl Petr
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Středočeský | 0 | 12 | 93 | 6 |
Benešík Ondřej
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Zlínský | 1 | 13 | 0 | 0 |
Benešová Marie
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Ústecký | 2 | 8 | 1 | 0 |
Berdychová Martina
Poslanecký klub ANO 2011 Královéhradecký | 0 | 10 | 1 | 0 |
Berkovec Stanislav
Poslanecký klub ANO 2011 Středočeský | 0 | 13 | 2 | 0 |
Bezecný Zdeněk
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Jihočeský | 0 | 20 | 3 | 0 |
Beznoska Adolf
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Středočeský | 2 | 14 | 23 | 0 |
Birke Jan
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Královéhradecký | 0 | 8 | 5 | 0 |
Blažek Pavel
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Jihomoravský | 0 | 13 | 0 | 0 |
Bohdalová Vlasta
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Jihočeský | 0 | 3 | 2 | 0 |
Böhnisch Robin
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Královéhradecký | 2 | 5 | 1 | 0 |
Borka Jaroslav
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Karlovarský | 0 | 4 | 3 | 0 |
Brabec Richard
Poslanecký klub ANO 2011 Ústecký | 14 | 20 | 0 | 0 |
Brázdil Milan
Poslanecký klub ANO 2011 Olomoucký | 0 | 11 | 0 | 0 |
Černoch Marek
Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice Středočeský | 8 | 40 | 4 | 0 |
Černochová Jana
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Hlavní město Praha | 0 | 14 | 50 | 1 |
Černý Alexander
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Olomoucký | 0 | 6 | 0 | 0 |
Černý Karel
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Vysočina | 0 | 6 | 3 | 0 |
Chalánková Jitka
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Olomoucký | 2 | 21 | 32 | 7 |
Chalupa Bohuslav
Poslanecký klub ANO 2011 Jihomoravský | 0 | 13 | 3 | 0 |
Chovanec Milan
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Plzeňský | 22 | 24 | 0 | 0 |
Chvojka Jan
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Pardubický | 0 | 12 | 3 | 0 |
Čihák Pavel
Poslanecký klub ANO 2011 Středočeský | 0 | 13 | 0 | 0 |
Číp René
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Moravskoslezský | 0 | 5 | 25 | 0 |
Dobešová Ivana
Poslanecký klub ANO 2011 Středočeský | 0 | 6 | 0 | 0 |
Dolejš Jiří
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Hlavní město Praha | 2 | 10 | 0 | 0 |
Dolejš Richard
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Středočeský | 0 | 5 | 0 | 0 |
Faltýnek Jaroslav
Poslanecký klub ANO 2011 Olomoucký | 1 | 14 | 0 | 0 |
Farský Jan
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Liberecký | 1 | 24 | 16 | 1 |
Fiala Petr
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Jihomoravský | 6 | 13 | 57 | 0 |
Fiala Radim
Nezařazení Olomoucký | 2 | 18 | 15 | 0 |
Fichtner Matěj
Poslanecký klub ANO 2011 Hlavní město Praha | 1 | 5 | 0 | 0 |
Fiedler Karel
Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice Moravskoslezský | 1 | 36 | 35 | 3 |
Filip Vojtěch
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Jihočeský | 5 | 13 | 0 | 8 |
Fischerová Jana
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Vysočina | 0 | 13 | 29 | 2 |
Foldyna Jaroslav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Ústecký | 1 | 8 | 3 | 0 |
Gabal Ivan
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Středočeský | 0 | 8 | 0 | 0 |
Gabrhel Vlastimil
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Jihomoravský | 0 | 4 | 0 | 0 |
Gazdík Petr
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Zlínský | 3 | 19 | 15 | 0 |
Golasowská Pavla
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Moravskoslezský | 0 | 5 | 4 | 0 |
Grebeníček Miroslav
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Jihomoravský | 1 | 7 | 0 | 7 |
Grospič Stanislav
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Středočeský | 3 | 12 | 4 | 0 |
Hájek Josef
Poslanecký klub ANO 2011 Moravskoslezský | 0 | 9 | 0 | 0 |
Halíková Milada
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Moravskoslezský | 0 | 3 | 2 | 0 |
Hamáček Jan
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Středočeský | 0 | 4 | 0 | 0 |
Havíř Pavel
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Pardubický | 0 | 5 | 0 | 0 |
Havlová Olga
Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice Moravskoslezský | 3 | 36 | 18 | 0 |
Heger Leoš
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Královéhradecký | 0 | 19 | 17 | 0 |
Herman Daniel
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Hlavní město Praha | 6 | 15 | 0 | 0 |
Hnyková Jana
Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice Liberecký | 1 | 33 | 22 | 0 |
Holeček Jiří
Poslanecký klub ANO 2011 Hlavní město Praha | 0 | 10 | 1 | 0 |
Holeček Radim
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Ústecký | 0 | 13 | 57 | 0 |
Holík Jaroslav
Nezařazení Zlínský | 0 | 21 | 6 | 0 |
Holík Pavel
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Olomoucký | 0 | 4 | 1 | 0 |
Horáček Václav
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Liberecký | 0 | 16 | 4 | 0 |
Hovorka Ludvík
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Zlínský | 0 | 10 | 88 | 0 |
Hubáčková Gabriela
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Ústecký | 2 | 7 | 0 | 0 |
Huml Stanislav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Středočeský | 0 | 7 | 1 | 0 |
Jakubčík Igor
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Plzeňský | 0 | 8 | 1 | 0 |
Jandák Vítězslav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Jihočeský | 0 | 5 | 0 | 0 |
Janulík Miloslav
Poslanecký klub ANO 2011 Jihomoravský | 0 | 12 | 2 | 0 |
Jermanová Jaroslava
Poslanecký klub ANO 2011 Středočeský | 0 | 9 | 0 | 0 |
Junek Jiří
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Pardubický | 0 | 13 | 2 | 0 |
Jurečka Marian
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Olomoucký | 10 | 16 | 0 | 0 |
Kádner David
Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice Ústecký | 4 | 30 | 2 | 0 |
Kailová Zuzana
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Ústecký | 0 | 10 | 2 | 0 |
Kalousek Miroslav
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Středočeský | 5 | 13 | 16 | 0 |
Kaňkovský Vít
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Vysočina | 0 | 13 | 1 | 0 |
Karamazov Simeon
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Pardubický | 0 | 9 | 26 | 0 |
Kasal David
Poslanecký klub ANO 2011 Pardubický | 0 | 9 | 0 | 0 |
Klán Jan
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Středočeský | 0 | 4 | 0 | 0 |
Klaška Jaroslav
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Jihomoravský | 0 | 8 | 0 | 0 |
Klučka Václav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Moravskoslezský | 0 | 7 | 66 | 0 |
Kolovratník Martin
Poslanecký klub ANO 2011 Pardubický | 2 | 9 | 5 | 0 |
Komárek Martin
Poslanecký klub ANO 2011 Liberecký | 1 | 12 | 1 | 0 |
Koníček Vladimír
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Zlínský | 2 | 3 | 5 | 0 |
Kořenek Petr
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Zlínský | 1 | 6 | 3 | 0 |
Korte Daniel
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Hlavní město Praha | 1 | 17 | 36 | 0 |
Koskuba Jiří
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Hlavní město Praha | 0 | 8 | 0 | 0 |
Kostřica Rom
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Jihomoravský | 0 | 19 | 9 | 0 |
Kott Josef
Poslanecký klub ANO 2011 Vysočina | 0 | 6 | 2 | 0 |
Koubek Jiří
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Hlavní město Praha | 0 | 20 | 10 | 0 |
Kováčik Pavel
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Vysočina | 0 | 14 | 0 | 0 |
Kovářová Věra
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Středočeský | 1 | 19 | 149 | 0 |
Krákora Jaroslav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Ústecký | 1 | 5 | 4 | 0 |
Kubíček Roman
Poslanecký klub ANO 2011 Jihočeský | 0 | 9 | 1 | 0 |
Kučera Michal
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Ústecký | 1 | 20 | 54 | 1 |
Kudela Petr
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Moravskoslezský | 0 | 11 | 8 | 0 |
Langšádlová Helena
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Středočeský | 5 | 25 | 7 | 0 |
Lank Martin
Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice Vysočina | 3 | 32 | 7 | 0 |
Laudát František
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Hlavní město Praha | 0 | 19 | 10 | 0 |
Lobkowicz Jaroslav
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Plzeňský | 0 | 18 | 0 | 0 |
Lorencová Jana
Poslanecký klub ANO 2011 Moravskoslezský | 0 | 7 | 1 | 0 |
Luzar Leo
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Moravskoslezský | 0 | 1 | 12 | 0 |
Mackovík Stanislav
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Liberecký | 0 | 9 | 9 | 0 |
Marková Soňa
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Královéhradecký | 4 | 12 | 0 | 0 |
Matušovská Květa
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Pardubický | 0 | 4 | 5 | 0 |
Maxová Radka
Poslanecký klub ANO 2011 Jihočeský | 1 | 12 | 31 | 3 |
Mihola Jiří
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Jihomoravský | 2 | 11 | 0 | 0 |
Mládek Jan
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Jihočeský | 20 | 22 | 0 | 0 |
Nekl Josef
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Olomoucký | 0 | 4 | 11 | 0 |
Němcová Miroslava
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Hlavní město Praha | 0 | 13 | 26 | 6 |
Nohavová Alena
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Jihočeský | 0 | 6 | 14 | 0 |
Nováková Nina
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Středočeský | 1 | 23 | 16 | 0 |
Novotný Josef
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Karlovarský | 0 | 10 | 0 | 0 |
Novotný Martin
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Olomoucký | 0 | 13 | 26 | 0 |
Nykl Igor
Poslanecký klub ANO 2011 Moravskoslezský | 0 | 6 | 12 | 0 |
Nytrová Pavlína
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Moravskoslezský | 0 | 4 | 52 | 0 |
Okamura Tomio
Nezařazení Středočeský | 7 | 18 | 28 | 0 |
Okleštěk Ladislav
Poslanecký klub ANO 2011 Olomoucký | 0 | 10 | 3 | 0 |
Ondráček Zdeněk
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Královéhradecký | 1 | 10 | 50 | 4 |
Opálka Miroslav
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Moravskoslezský | 1 | 8 | 1 | 0 |
Pastuchová Jana
Poslanecký klub ANO 2011 Liberecký | 0 | 12 | 7 | 0 |
Pavera Herbert
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Moravskoslezský | 0 | 20 | 10 | 0 |
Pecková Gabriela
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Hlavní město Praha | 0 | 18 | 20 | 0 |
Pěnčíková Marie
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Zlínský | 0 | 5 | 18 | 1 |
Petrů Jiří
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Jihomoravský | 0 | 11 | 13 | 0 |
Pfléger Stanislav
Poslanecký klub ANO 2011 Ústecký | 0 | 8 | 0 | 0 |
Pilný Ivan
Poslanecký klub ANO 2011 Královéhradecký | 0 | 7 | 0 | 0 |
Pleticha Lukáš
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Liberecký | 0 | 4 | 3 | 0 |
Plíšek Martin
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Hlavní město Praha | 1 | 8 | 4 | 0 |
Ploc Pavel
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Liberecký | 0 | 8 | 0 | 0 |
Plzák Pavel
Poslanecký klub ANO 2011 Královéhradecký | 0 | 2 | 0 | 0 |
Pojezný Ivo
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Jihomoravský | 0 | 5 | 8 | 0 |
Pražák Karel
Nezařazení Jihočeský | 0 | 11 | 0 | 0 |
Procházka Roman
Poslanecký klub ANO 2011 Karlovarský | 0 | 12 | 1 | 0 |
Putnová Anna
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Jihomoravský | 1 | 17 | 23 | 0 |
Rais Karel
Poslanecký klub ANO 2011 Jihomoravský | 0 | 13 | 5 | 0 |
Rutová Miloslava
Poslanecký klub ANO 2011 Plzeňský | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rykala Adam
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Moravskoslezský | 0 | 3 | 8 | 0 |
Šánová Zuzana
Poslanecký klub ANO 2011 Vysočina | 0 | 4 | 1 | 0 |
Šarapatka Milan
Nezařazení Hlavní město Praha | 0 | 14 | 7 | 0 |
Schwarz Bronislav
Poslanecký klub ANO 2011 Ústecký | 1 | 8 | 1 | 0 |
Schwarzenberg Karel
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Hlavní město Praha | 0 | 11 | 0 | 0 |
Seďa Antonín
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Zlínský | 1 | 10 | 114 | 1 |
Sedláček Jan
Poslanecký klub ANO 2011 Moravskoslezský | 0 | 10 | 0 | 0 |
Sedlář Martin
Poslanecký klub ANO 2011 Moravskoslezský | 0 | 8 | 1 | 0 |
Semelová Marta
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Hlavní město Praha | 1 | 10 | 37 | 0 |
Šenfeld Josef
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Ústecký | 0 | 5 | 6 | 0 |
Šidlo Karel
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Plzeňský | 0 | 6 | 10 | 0 |
Šincl Ladislav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Moravskoslezský | 0 | 7 | 66 | 0 |
Skalický Jiří
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Pardubický | 0 | 19 | 3 | 0 |
Sklenák Roman
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Jihomoravský | 2 | 11 | 0 | 0 |
Snopek Václav
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Pardubický | 0 | 6 | 1 | 0 |
Sobotka Bohuslav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Jihomoravský | 2 | 7 | 0 | 0 |
Soukup Zdeněk
Poslanecký klub ANO 2011 Karlovarský | 0 | 10 | 10 | 0 |
Šrámek Pavel
Poslanecký klub ANO 2011 Plzeňský | 0 | 2 | 1 | 0 |
Stanjura Zbyněk
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Moravskoslezský | 1 | 15 | 46 | 11 |
Štětina Jiří
Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice Královéhradecký | 0 | 28 | 7 | 0 |
Strnadlová Miroslava
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Zlínský | 0 | 10 | 7 | 0 |
Stropnický Martin
Poslanecký klub ANO 2011 Jihomoravský | 4 | 11 | 0 | 0 |
Stupčuk Štěpán
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Hlavní město Praha | 0 | 7 | 0 | 0 |
Svoboda Bohuslav
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Hlavní město Praha | 0 | 13 | 6 | 0 |
Syblík Zdeněk
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Středočeský | 0 | 7 | 5 | 0 |
Tejc Jeroným
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Jihomoravský | 2 | 10 | 1 | 0 |
Toufar Lubomír
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Jihomoravský | 0 | 5 | 0 | 0 |
Tureček Karel
Nezařazení Vysočina | 0 | 10 | 0 | 0 |
Uhlík Josef
Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové Jihomoravský | 0 | 7 | 0 | 0 |
Urban Milan
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Středočeský | 0 | 2 | 0 | 0 |
Vácha František
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Jihočeský | 0 | 17 | 7 | 3 |
Váhalová Dana
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Moravskoslezský | 1 | 7 | 44 | 0 |
Valenta Jiří
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Plzeňský | 0 | 4 | 24 | 0 |
Válková Helena
Poslanecký klub ANO 2011 Hlavní město Praha | 7 | 14 | 1 | 0 |
Váňa Roman
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Olomoucký | 0 | 5 | 0 | 0 |
Velebný Ladislav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Moravskoslezský | 0 | 9 | 21 | 0 |
Vilímec Vladislav
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Plzeňský | 1 | 10 | 5 | 0 |
Volčík Pavel
Poslanecký klub ANO 2011 Zlínský | 0 | 7 | 0 | 0 |
Volný Jan
Poslanecký klub ANO 2011 Plzeňský | 1 | 12 | 0 | 0 |
Vondráček Radek
Poslanecký klub ANO 2011 Zlínský | 1 | 10 | 3 | 0 |
Vondrášek Josef
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Středočeský | 0 | 5 | 0 | 0 |
Vostrá Miloslava
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Středočeský | 0 | 8 | 0 | 0 |
Votava Václav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Plzeňský | 0 | 2 | 2 | 0 |
Vozka Vlastimil
Poslanecký klub ANO 2011 Ústecký | 0 | 5 | 0 | 0 |
Vyzula Rostislav
Poslanecký klub ANO 2011 Jihomoravský | 0 | 8 | 0 | 2 |
Wernerová Markéta
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Karlovarský | 0 | 7 | 0 | 0 |
Zahradníček Josef
Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Vysočina | 0 | 3 | 15 | 0 |
Zahradník Jan
Poslanecký klub Občanské demokratické strany Jihočeský | 0 | 14 | 45 | 0 |
Zaorálek Lubomír
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Moravskoslezský | 1 | 4 | 0 | 0 |
Zavadil Jaroslav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Hlavní město Praha | 1 | 9 | 1 | 0 |
Zelienková Kristýna
Poslanecký klub ANO 2011 Středočeský | 1 | 11 | 0 | 0 |
Zemánek Jiří
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Olomoucký | 0 | 7 | 0 | 0 |
Zemek Václav
Poslanecký klub České strany sociálně demokratické Středočeský | 0 | 5 | 1 | 0 |
Ženíšek Marek
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Plzeňský | 0 | 21 | 5 | 0 |
Zlatuška Jiří
Poslanecký klub ANO 2011 Hlavní město Praha | 0 | 5 | 20 | 0 |